K

Kalite Politikası

Kalite Politikası

EL GARDEN HOTEL&SPA, hizmet kalitesindeki sürekliliğin konuk beklentilerini en üst düzeyde ve anında karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincindedir.

EL GARDEN HOTEL&SPA, olarak temel yaklaşımımız konuklarımızı kentin kargaşasından trafik ve gürültüden uzaklaştırmak, adeta bir orman denizi içinde yer alan tesisimizde onlara rahat edebilecekleri dört mevsim süren bir konaklama sağlamaktır

EL GARDEN HOTEL&SPA, olarak konuklarımıza sağlıklı hijyen koşullarına uygun ve kaliteli ürünler sunabilmek üzere tesisimize girdi olarak satın alınan her türlü hammaddenin teslim alınmasından, stoklanmasına, üretilmesine ve konuklara sunumuna kadar olan aşamalarda kontrolünü sağlamak temel prensiplerimizdendir

EL GARDEN HOTEL&SPA daha iyi hizmet üretebilmek üzere insan kaynağımızın en önemli girdilerinden biri olduğunun bilinciyle, tesisimizde çalıştırılmak üzere işe başlatılan personelimiz konusunda işe alma, işe başlatma, uyum ve geliştirme eğitimiyle kariyer planlama gibi konuları üzerinde de titizlikle durmaktadır.

HEDEFLERİMİZ:

  • Rahat ve huzurlu bir tatil anlayışını benimsemek 
  • Misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz aktivitelerin sayısını her geçen gün arttırarak konuklara daha iyi bir tatil imkânı sağlamak  
  • Doğayı ve doğa sporlarını özendirmek
  • Turizm sektörüne ve yöre insanlarına iş imkânı sağlamak
  • Orman denizinin hemen kıyısında bulunan, Sapanca gölüne 10 dakika ve Kar tepe kayak merkezine 20 dakika mesafedeki tesisimizi; bir tarafta göl manzarası diğer tarafta orman manzarası ile siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunmak ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak.

Hedeflerimize ulaşmanın yolu işletmemizin sürekli gelişimiyle mümkün olacaktır. Organizasyondaki tüm çalışanlarımız üstlendikleri görevin öneminin ve hassasiyetinin farkındadır.

Kalite Yönetim Sisteminin etkin olarak yürütülmesi Genel Müdür’ ün sorumluluğunda olup Sistem koordinasyonunu Kalite Yönetim temsilcisi tarafından sağlanır.