H

Hakkımızda

HakkımızdaHAKKIMIZDA


           El Garden Otel  2016 yılında işletmeye açılmış 3 yıldızlı Turizm İşletme Belgeli bir tesistir. Otelimiz 4. Yıldızı almak için başvurularını yapmış olup, otelimizin sahip olduğu olanaklarla en kısa zamanda yeni yıldızımıza da kavuşacağımız inancındayız.


       Tesisimizde, 2 adet Restoran, lobi bar, 2 adet toplantı salonu, Açık havuz, Sağlık Kulübü ( Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Jakuzi, masaj odaları) Açık Otopark, Büyük bir bahçe içinde 1 Nargile kafe ve Çocuk Bahçesi, mevcuttur.


       Tesisimiz, 11 adet (French bed) 2 kişilik, 11 adet (Twin bed) 2 kişilik,


12 adet 3 kişilik, 5 adet Dubleks süit, 7 adet Korner süit, 2 adet (French bed) Family süit, 3 adet (King bed) Jakuzi süit, 1 adet Engelli odası olmak üzere toplam 52 oda ve 120 yatak kapasitesi 25 kişilik çalışan kadrosuyla misafirlerimize hizmet vermekteyiz.


       Tesisimiz Sabiha Gökçen Uluslararası havalimanına 92 km. ve 1 saatlik uzaklıkta olup, en yakın özel hastaneye 21 km. ve 20 dakika uzaklıkta, en yakın devlet hastanesi Sapanca İlçe hastanesine ise sadece 11 km. ve 10 dakikalık mesafededir. Ayrıca tesisimizin bulunduğu mevkide bir sağlık ocağı mevcuttur.        Ayrıca tesisimize demiryolu ve toplu taşıma araçları ile de çok kolay ulaşılabilir Büyük Derbent istasyonu sadece 2,7 km mesafede olup 5 dakikalık bir uzaklıktadır, yine aynı şekilde Kocaeli otogarına da 20 dakikalık mesafede bulunan tesisimize İzmit içinde toplu taşıma araçları ile de ulaşabilmektedirler. Özel aracı ile İstanbul’dan tesisimize ulaşmak isteyen misafirlerimiz eğer Anadolu otoyolunu kullanıyorlarsa İzmit Doğu çıkışında çıktıktan sonra E81 Sakarya istikametine doğru dönerek Maşukiye ye beldemize kolaylıkla ulaşabilirler, Ankara tarafından özel aracı ile otelimize gelmek isteyen misafirlerimiz Sapanca çıkışından çıktıktan sonra 10 dakika içinde Maşukiye beldemize gelerek otelimize ulaşmış olurlar.

* Tesisimiz İzmit merkez ilçeye 20 dakikalık mesafede olup, şehrin tüm olanaklarına 20 dakikada ulaşılabilmektedir.

* Tesisimizin yakın çevresinde At binme, ATV, Zip line, Su kayağı, Göl bisikleti, Dağ yürüyüşleri, Sapanca göl kenarına ulaşım, kışın kayak ve kızak, telesiyej kullanımı, futbol saha, kapalı spor salonu gibi aktivite ve spor olanakları da bulunmaktadır.

* Arzu edildiği takdirde tüm transferler otelimiz içinde bulunan transfer firması ile en uygun şartlarda gerçekleştirilmektedir.